Тернопіль у прямій відео онлайн трансляції, веб камери ТернополяВідтепер можна спостерігати за різними куточками міста Тернопіль в режимі on-line через 9 встановлених веб камер

Веб камера ТернопільФото: webcam.te.ua9 веб камер розташовані в різних куточках міста Тернополя

Тернополяни та мешканці різних куточків планети тепер мають змогу переглядати файне місто у декількох ракурсах. 9 розташованих веб-камер працюють в онлайн режимі та дають змогу спостерігати цілодобово за тим, що відбувається в режимі реального часу.

В об'єктив потрапили Театральна площа, Над ставом, Набережна, Центр, Співоче поле, Ринок Західний, Готель Галичина, Спортивний комплекс, Готель Тернопіль.

Читай: Життя тернополян онлайн

Таке спостереження не тільки приносить естетичне задоволення, але й корисну вигоду у тому випадку, коли, наприклад, виникає дорожньо-транспортна пригода в центрі на перехресті, над ставом чи біля готелю “Тернопіль”. Камери фіксують усе, що портапляє у їхній об'єктив.

Читай продовження: Веб-камери в Тернополі розміщують надалі (список веб камер Тернополя)

До жарту, у ревнивих партнерів з'явилась непогана можливість поспостерігати за своїми коханими, які прогулюються вулицями міста. Хоча слід зауважити, розгледіти конкретну особу на відео онлайн досить важко, тому що веб-камери знаходяться на певній висоті, що унеможливлює детальний перегляд облич перехожих.

Подаємо ссилку webcam.te.ua на онлайн трансляцію веб-камер Тернополя, можливо вона стане вам у нагоді. Приємного перегляду.


comments powered by Disqus

Loading...


Погода, Новости, загрузка...
Головні новини