Спіймай свою хвилю! Радіо онлайнСлушать радио онлайн. Лучшие радиостанции Украины. Прямые эфиры радиостанций. Перечень сайтов, транслирующих radio online

радіо онлайнФото: g12life.orgСлухайте свої улюблені радіостанції в інтеренеті

Історія радіо доволі давня. Та однозначної відповіді щодо виникнення радіо нема. У різних країнах вона трактується по-іншому. Наприкінці 19 ст. радіопередавач запатентував Нікола Тесла.

Історія радіо в Україні розпочинається з 1902 року.

У стиль сучасності дуже органічно вписується радіо. Сьогодні це не тільки пристрій інформаційний, а й розважальний. У наш час існує мільйони радіостанцій в усьому світі. Інтернет дає змогу слухати радіо онлайн. Нижче прочитайте перелік сайтів, на яких ви зможете слухати радіо онлайн.

myradio.ua — сайт пропонує понад 60 радіостанцій за різноманітними жанровими різновидами музики. При переході на власне радіохвилю коротко подана інформація щодо станції, коротко про головних виконавців. На сайті можна прочитати новини, що стосуються певних виконавців. Реклами багато, дещо заважає.

tochka.net — сайт, де можна слухати радіо онлайн та знайти найкращі радіостанції України. У рубриці «Радіо онлайн» реклама не заважає перебувати. Окрім українських радіостанцій, подано перелік світових, які теж можна слухати. Інформацією можна поділитись у соцмережах.

radio.i.ua — Інтернет-адреса, де можна слухати прямий ефір на радіо. На сайті розміщено українські, російські та світові радіостанції. Категорії, за якими їх поділено, допомагають швидко знайти потрібний стиль радіо. Реклама не відволікає. Поміж тим є нагода прочитати цікаві новини та багато іншої інформації (внизу сторінки).

Читай по темі: Злови свій настрій! Скачати музику безкоштовно можна на цих сайтах

online-fm.com.ua — сайт пропонує широкий вибір радіостанцій. На сайті безкоштовно та без реєстрації можна слухати радіо онлайн. Категорії, за якими поділено радіо, допомагають користувачу обрати улюблений жанр музики. Сторінка сайту є у соцмережах. Користувач може залишати свої пропозиції щодо роботи сайту.

rest-night.comt — адреса, за якою можна слухати радіо онлайн, знайти улюблені радіостанції України та світу. Користувач на сайті може слухати прямі ефіри будь-якої станції безкоштовно і без реєстрації. Радіостанцію можна знайти за країною та напрямом музики. На сайті працює чат. Якщо виникає бажання порозмовляти, то потрібно зареєструватись. Реклама не відволікає.

Читай: Дивись або качай свої улюблені кліпи та концерти

radio-online.com.ua — сайт, на якому запропоновано велику кількість радіостанції не тільки України. Радіостанції розподілено за двома критеріями: жанр та країна. На сайті оновлюється кількість радіостанцій. Реклама не заважає.

lovi.fm. stations — ресурс, де можна знайти широкий вибір радіо. Користувач може слухати прямі ефіри найвідоміших радіостанцій не тільки України, а й багатьох інших країн. Радіостанції розподілено за країною і жанровим стилем музики. Інформацією можна поділитись у соцмережах.comments powered by Disqus

Loading...


Погода, Новости, загрузка...
Головні новини