Неправильні установки
Ми сьогодні розуміємо, що те, чого нас навчали в дитинстві не допомагає у житті досягти успіху. Психологи цьому явищу дали назву неправильні установки. Та ніколи не пізно змінити позицію
Геть неправильні установки!
    Не можна показувати свою слабкість.
    Лише через порівняння ми можемо зрозуміти, що є тисячі людей, яким ще важче, ніж нам. Якщо ми навчимось любити і дякувати Богу за все, що маємо, тоді ми легко налаштуємось на оптимізм. Якщо ж вам це вдається важко, то візьміть за правило щотижня відвідувати дитячі будинки, чи заклади для престарілих. Це найкращий спосіб терапії.
Завжди тримайся людей, роби так, як інші.
    Сьогодні ця неправильна установка як ніколи актуальна. Люди 21 століття прагнуть бути особливими, щоби в них не повторювалось ні в роботі, ні у хобі чогось такого, як є в інших.
Нікому не можна вірити!
    Мабуть, ця фраза є найактуальнішою у всі часи. Та в крайнощі не можна впадати. Самому дуже важко. Психологи не рекомендують розкривати перед людьми душу, але й без довіри до інших важко вижити.
Моя хата скраю…
    У наш час найбільш неправильна установка — саме цього змісту. Якщо ціле життя сидіти в куточку, то про який успіх може йти мова? Перевиховуйте себе. Вчіться приймати рішення, це забезпечить вам досягнення успіху в кар’єрному рості.
Що за дурощі? Ти вже не дитина!
    А що тут поганого? Ніколи не відмовляйте собі розслабитись, побути дитиною. Саме діти вміють найкраще відчувати життя, а будучи дорослими дітьми, ви по-справжньому маєте можливість осягнути всю красу оточуючого світу!