Вплив музики на людський організм

CSS наложениеФото: perehid.kiev.uaМузика лікує

Музика супроводжує людей кожного дня і впродовж всього їхнього життя. Під неї танцюють, релаксують, відпочивають, нею насолоджуються, з нею страждають, радіють. Смаки у стилях у меломанів бувають різні: від класики до репу. На сьогодні існує багато напрямків у музиці, що дозволяє обрати для себе саме той, який задовольнить ваші вподобання.

Відомо також, що музика має вплив на організм людини як позитивний, так і негативний. У лікувальних цілях використовують класичні мелодії. Зокрема, твори Моцарта рекомендують для зняття головного болю, стресу після виснажливої роботи та сесії, допомагає при навчанні студентам, в результаті краще засвоюється навчальний матеріал. Під музику Вівальді можна швидше схуднути, твори цього композитора продовжують тривалість занять у фітнес-клубах та на тренажерах.

Інша сторона впливу музики на наше самопочуття полягає в тому, що вона може руйнувати людську психіку та погіршувати депресивний стан слухача. До такого переліку входить важка рок-музика, метал, реп зі своїми змістовними текстами негативного характеру. З такими напрямками слід бути обережними людям, які схильні до різкого поганого настрою та депресії. Не рекомендується така музика для вагітних жінок, що виношують у собі нове життя, тому що плід сприймає з довколишнього середовища усі настрої і таким чином формується вже в утробі. Люди, які переносять будь-яку хворобу, рекомендується налаштовувати себе на позитив і слухати відповідну музику: веселу, драйвову, ідеально підходить класична.

newscomua