Дощ з павуків зараз у Бразилії. Явище не досліджене. Нагадує численні фільми жахів про колонії павуків, які нападають на людей. Проте реальні павуки плетуть сітки і чекають на свою велику жертву
У Бразилії 10 лютого спостерігали за дощем з павуків. Комахи, що розкинули свої сітки між стовпами електроліній, десяток дерев, належать до виду Anelosimus Eximius, що населяють тропіки Південної Америки.
Павуки цього виду відомі своїм статусом «соціальні», тобто ті, які живуть і харчуються колоніально. Максимальна кількість особин, які налічують одну колонію, досягає 9 тисяч, житло, одразу і столова — висотою, що відповідає розмірам великого дерева. У випадку розростання їхньої общини, павуки розділяються на менші колонії.
Вчені давно знають про існування такого явища. Однак досі немає остаточних результатів дослідження того, чому все ж таки павуки створюють колонії. Існує думка, обґрунтована численними дослідами гнізд, сіток, розмірів, кількості жертв колоній, що «двом легше батька бити», тобто так є більше шансів зловити велику жертву.