Ви вже навчились контролювати витрати, та часто вас не оминає ситуація, коли ваших доходів не вистачає на одяг, побутову техніку, відпочинок, розваги. У даному випадку допоможе економія
Найперше правило економії — економити всією сім’єю. Це добре, що ви серйозно поставились до цього питання, але в даному випадку один у полі — не воїн.
Продукти можна купувати на ринку. Важче психологічно, але корисніше, а для вашої мети — економніше.
Привчіть свою сім’ю харчуватись домашніми стравами. Вам доведеться більше часу присвятити готуванню їжі, але цей факт допоможе вашій сім’ї харчуватись здоровими харчами, а гаманець залишиться повнішим.
Якщо ви звикли одягатись стильно, а в бутики чи торгові центри — зась, через брак грошенят, то теж вихід є. Знову в пригоді стане ринок. У цьому місці теж можна знайти стильні речі за менш помірні ціни. Пам’ятайте й про золоте правило економії: ми не настільки багаті, щоби купувати дешеві речі.
Дуже допоможуть зекономити розпродажі. Якщо ви не перша модниця, для вас важливо комфортно почуватись, то в кінці серпня можете знайти багато якісних речей на наступне літо, у лютому — на наступну зиму, а в березні — на осінь.
Читай попередній матеріал:Сімейний бюджет
Не носіть з собою великої суми грошей, бо у вас виникне бажання витратити гроші.
Головне правило — заведіть кишеньку «ЧД» (чорний день), у вас має бути певна сума на такі випадки, вона є недоторканою до настання такого часу.
Якщо вам вдалось відкласти кругленьку суму, то не зберігайте її в панчохах. Інфляція з’їсть їх.