Як бідному стати багатим? (частина 3 ) - New-s.com.ua
New-s.com.ua

Як бідному стати багатим? (частина 3 )

Фото: lesjoyeusesboucanieres.netНевже у грошах щастя ?

9. Терміново придумайте мрію! Без цієї рушійної сили ви не зможете впевнено рухатись до цілей. Якщо мрія є, то почніть її реалізовувати! Як? Найперше, підніміться з дивану, відірвіть очі від комп’ютера і покроково складіть шлях до своєї цілі! Далі — дайте клятву, що докладатимете максимальних зусиль для її втілення. Повірте, це діє!!!

10. Поняття часу у багатого та бідного також відрізняються. Бідна людина шукає, кому продати б свій час, а багатий …, у кого б купити! Багата людина розуміє, що час дорожчий за гроші! Гроші можна заробити завжди, а час, який згаяний на дрібниці, вже не повернути ніколи!

11. Поняття «халява» (у м’якому варіанті — «безкоштовно») для бідної людини — диво, бо гроші платити не треба. Багатий розуміє, що за все платити треба і … може зрозуміти, де його «кидають».

Читай:Як бідному стати багатим? (частина 1 )

12. Ставлення до благодійності у багатого і бідного різне. Бідна людина кожну копійку відкладає собі в банку, бо йому завжди не вистачає. Та на жаль, розпоряджатись грішми прибутково, не вміє. Багатій навіть благодійність використовує … з метою стати багатшим, насамперед духовно! .

13. «Зараз мені заплатіть!» Бідний боїться, що його обмануть. На жаль, так часто й відбувається. Бідна людина не може захистити себе. Дії багатого: відразу грошей не бере, бо є можливість отримати з часом додатковий дохід.

«Після нас, хоч потоп» — одна формул бідності тоді як «Я тобі, ти мені» — одна з формул багатства.

14. Бідну людину труднощі лякають: при найнезначніших труднощах складає лапки і ховається в нірку. Свідомо йти назустріч труднощам, то явно не для нього … Знаходиться «дурник», йде назустріч труднощам і … з успіхом їх долає, бо в більшості так було придумано.

15. Ставлення у бідного і багатого до інвестицій протилежне. Правильно сказати, що у бідної людини, швидше за все, і думок таких немає. У багатої людини завжди є запас на чорний день, а в голові — думка, куди б гроші вкласти, щоб отримати від них максимально.

Читай:Як бідному стати багатим? (частина 2 ) ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

16. Принцип найбагатшої людини озвучено ще класиком: «Вчитися, вчитися і вчитися!» На співбесіді при прийомі на роботу … співвласник «Ґугла», один з найбагатших людей планети, каже, щоб йому якнайдокладніше розповіли про те, чого він ще не знає. Людина має на це 5 хвилин. Всім було цікаво, для чого витрачати час на цю дрібницю? На одному інтерв’ю його компаньйон повідомив, що дізнаватися нове — це аж ніяк не нісенітниця: людина, може, зараз піти назавжди, а його знання назавжди можуть залишитись в голові багатія, до того й абсолютно безкоштовно! Вчіться, вчіться і ще раз вчіться не лише отримувати знання, але й перетворювати їх у практичні навички, які можна продати. Важливо, що весь час потрібно вчитись продавати дорожче. Це вміння буде потрібно завжди!

Таким чином, стати багатою людиною неважко. Розпочати треба зі зміни мислення.