Чутки і плітки
Стверджують, що пліткувати погано. Чутки і плітки найчастіше розпочинаються словами «Хай це залишиться між нами», «Не хочу казати, хто мені казав», «Ти вже чула? У мене слів нема?!»
Чутки і плітки — жіноча стихія. Та чи завжди?.. Це інша тема. Сьогодні поговоримо про плітки, що стосуються жіночих вуст.
Що ж робити людині, яка при почутій інформації ніяк не може прикусити язика? Найправильніше — навчитись не розпускати плітки. Та є люди, яким це вкрай важко. Чутки і плітки — ваша стихія? Дотримуйтесь хоча б цих правил.
Знайдіть істину чутки. У цьому вам допоможе розбір інформації на складові.
  Якщо ви дізнались чергову плітку, то переведіть її на жарт, сказавши, що у кожному жарті є частина правди.
  При можливості дізнайтесь, хто розпускає плітки і з якою метою. Тоді ви знатимете рівень серйозності інформації.
Якщо вам вдається чути одну і ту ж інформацію від різних джерел, то вичисліть середнє арифметичне, що й буде найближчим до правдивості.
  Будьте готові до того, що певні чутки і плітки стосуватимуться вас. У таких випадках потрібно проявляти правильну реакцію.
  Трапляється так, що розповсюдження пліток часто полегшує вам завдання, наприклад, розповісти про свою вагітність начальству.
  Неприємну інформацію, а головне — неправдиву частіше розповсюджують. Ваша реакція у цих випадках:
  Щоби не показати, як вам неприємно та образливо, приховуйте емоції. Покажіть байдужість, запитавши між іншим, кому могло прийти в голову такі думки.
Засмійтесь заразливо, додавши ще деякого абсурду.
  Позитивно видихніть, посилаючись на заздрощі. Після цього підійдіть до людини, що вам повідомила плітку, погладьте її по плечу, сказавши, що ви — друзі за нещастям.
  Не бійтесь пліток — навчіться виносити з них потрібну інформацію.