Людина, у якої багато друзів, впевнено може сказати, що почуває себе щасливою. Погодьмося, мати друзів — щастя, яким б відносним не було це поняття.
Часто точаться суперечки з приводу дружби. Зараз багато людей говорять про те, що безкорисливої дружби не буває. Можливо, частина правди у цьому твердженні є.
Поняття друг має безліч аспектів. Другом прийнято вважати ту людину, якій можна довіритись, яка підтримає у скрутну хвилину і без заздрощів розділить радісні хвилини. Тепер важко відповісти на питання, чи й справді у нас багато справжніх друзів?
Коли люди дружать, то вони враховують типи характерів одне одного, звички, знають улюблені речі про своїх друзів. Дружба — це відповідальність.
Справжні друзі мають враховувати, як мінімум, дві речі: як це бути для когось другом і як бути комусь другом. Напевно, як ніде, у цій ситуації спрацьовує християнське вчення — «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе». Якщо ви усвідомлюєте, що ви для близької людини — справжній друг, то не підводьте цю людину за жодних обставин. Умійте й щиро порадіти її успіхам. Численні приклади історій дружби підтверджують, що щирість і безкорисливість — найвищі чесноти справжньої дружби. Тримайте їх завжди на висоті!
Які ви поради можете дати, щоби зміцнити дружбу? Пишіть практичні поради у коментарях.