24.08.2017
У Стенфордському університеті провели експеримент, у ході якого просканували мозок тридцяти осіб. Результати дослідження були опубліковані в New Scientist.
В дослідженні прийняли участь 30 осіб, яким було запропоновано ознайомитися з 36 проектами Kickstarter і вибрати той проект, який би вони хотіли профінансувати, який вважали б найбільш перспективним. Одночасно з цим вчені сканували мозок респондентів.
Проаналізувавши отримані дані експерти з’ясували, що за передбачення успішності проекту відповідала ділянка головного мозку, іменована як прилегле ядро. Активність цієї ділянки мозку відповідає за бажання і потреби людини.
Варто зазначити, що науковці вже давно пояснили, що людина не несвідомому рівні в першу чергу задовольняє свої потреби і бажання.
До слова: МОЗОК ЛЮДИНИ ЗДАТНИЙ ПЕРЕДБАЧАТИ МАЙБУТНЄ
Отож, прилегле ядро давало інформацію про те, чого людина хоче, і наскільки той чи інший проект буде ефективним у здійсненні того, чого вона хоче.
Цікаво відмітити, що допомогою нейронної активності мозку та спеціального алгоритму фахівці змогли передбачити успішність проектів у порядку 60% випадків. Через деякий час випробування повторили ще кілька разів, і у всіх випадках ефект був однаковим.
Тому можна й справді зробити висновок, що прилегле ядро і бажання людини задовольнити свої бажання здатні, певною мірою, передбачити майбутнє.
Фото: ukr-web.org.ua