Нейрологи вивчили реакцію мозку людини на телепортацію
28.02.2016
Американські вчені з університету Каліфорнії в Девісі провели експеримент, у ході якого з’ясували особливості реакції людського мозку на телепортацію.
Були задіяні три добровольці (всі троє — підтверджені епілептики, що проходять специфічне лікування), яким демонструвалося відео, що імітувало переміщення картинок та заміну їх іншими — таким чином створювався ефект телепорту. Для цього використовувався шолом віртуальної реальності, який і дозволив респондентам відчути цей ефект.
У ході свого дослідження вчені були змушені в мозок випробовуваних вставити спеціальні пристрої, які дозволяли здійснювати поглиблене спостереження за реакцією гіпокампу.
Найсильніша активність нейронів у людини відзначалася в той момент, коли вона відкривала очі і бачила ту реальність, яка її оточувала в той момент.
Виявилось, що коли людина переміщується в просторі і запам’ятовує нову інформацію про навколишню дійсність, її мозок періодично «виробляє» відповідні імпульси. У чому причина такого стану — в сприйнятті інформації нашими органами чуття і відкладанні в пам’яті, звідки мозок її витягує, або в тому, що спочатку мозок переробляє інформацію і передає її в довгострокову пам’ять.
Читайте також: ТЕЛЕПОРТАЦІЯ ЗМОЖЕ СТАТИ РЕАЛЬНІСТЮ ЧЕРЕЗ 25 РОКІВ
Так фахівцям вдалося помітити, що ритм коливань гіпокампу залишався незмінним, однак помітно змінював свій характер. Таким способом вченим вдалося довести, що на гіпокамп можливо впливати ззовні. Отримані результати стануть корисними при розробці нового способу лікування епілепсії, вважають нейрологи.
Фото: paranormal-news.ru