Китай запустить в космос пілотований корабель

21.04.2016

Китайські науковці планують запуск орбітальної наукової лабораторії «Тяньгун-2», а також пілотованого космічного корабля «Шеньчжоу-11».

китай космос

Фахівці вже проводять випробування відразу декількох космічних апаратів, призначених для здійснення польотів у космічний простір. Наукова лабораторія «Тяньгун-2» повинна стати першою сучасною космічною станцією. Експерти планують обладнати її таким чином, щоб в астронавтів була можливість проводити в космосі тривалі наукові експерименти.

До слова: Китай у 2018 році відправить зонд досліджувати темну сторону Місяця

Спочатку у космос запустять лабораторію, а потім до неї приєднають космічний корабель «Шеньчжоу-11» з космонавтами, які проводитимуть на станції наукові дослідження і пробудуть там як мінімум місяць. Модуль наукової космічної станції складатиметься з двох відділень: герметичного, де будуть перебувати астронавти, та технічної — з сонячними панелями, акумуляторами і двигунами.

А вже у 2017 році Китай збирається запустити вантажний космічний корабель «Тяньчжоу-1», щоб поповнити запаси палива та доставити вантаж на «Тяньгун-2». На повну потужність китайська орбітальна станція запрацює через 6 років.

Фото: capital.ua

Дана Сарабун