Вчені передбачили, які міста стануть найбільш густонаселеними до 2050 року
20.02.2016
Канадські експерти назвали міста, які стануть найбільш густонаселеними до 2050 року.
Аналітики вирішили провести невеличкий експеримент, який би розповів про приблизний розклад густоти населення з найрізноманітніших міст-мільйонників у всьому світі. За основу бралися гіпотетичні розрахунки для населення, яке буде проживати в світі через тридцять років.
Станом на сьогодні найбільшим мегаполісом, в якому проживає величезна кількість людей, є Токіо. Але в 2050 році ситуація дещо зміниться, впевнені фахівці.
Пальму першості буде нести індійське місто Мумбаї, де буде жити близько 42 мільйонів чоловік. На другому місці в списку вчених розташувався ще одне місто Індії місто — Делі з показником в 36,2 мільйона жителів.
Трійку лідерів замикає бангладешське місто Дакка, в якому за підрахунками вчених буде проживати приблизно 35 мільйонів громадян.
Читайте також: Вчені виявили, що жителям міст не вистачає бактерій і мікробів
В першу десятку також увійшли: пакистанське місто Карачі (31,7 млн), індійське — Колката (33 млн), нігерійський порт Лагос (32,6 млн), японське місто Токіо (32,6 млн), Мехіко (24,3 млн), Кіншаса з Республіки Конго (35 млн), Нью-Йорк (24,8 млн).
У 2075 року першість дістанеться Кіншаса. У 2100 року лідером стане Лагос, де кількість жителів досягне 88 мільйонів чоловік.
Фото: commons.wikimedia.org