08.06.2016
Гарвардські астрофізики прийшли до висновку, що багато мільйонів років тому життя могло зародитися на планетах, в складі яких домінували графіт, карбід і алмази.
В ході проведених досліджень вчені прийшли до висновку, що навіть ті зірки, чиї надра містять в собі лише невелику частку вуглецю, характерну для світів Сонячної системи, можуть володіти планетами. За словами дослідників, на даний момент є величезна кількість причин вважати, що життя поза межами Землі буде вуглецевим за своєю природою, і тому сам факт наявності планет у таких зірок говорить на користь існування життя в ранньому Всесвіті.
Читайте також: Вчені знайшли зірки поруч з якими можливе життя
«У нас є серйозна підстава вважати, що позаземне життя була засноване на вуглеці, як і життя на Землі, таким чином, виявлення будь-яких видів вуглеців в складі екзопланет служитиме хорошою ознакою для потенційного життя в ранньому всесвіті» — кажуть дослідники з Гарвардського Університету.
При цьому варто відзначити, що вчені не хочуть робити інших висновків, для них, за їхніми словами немає необхідної інформації, вчені вивчають виникли нюанси і незабаром обіцяють представити нові, більш цікаві дані.
Фото: NASA/SDO