20.05.2016
Американські вчені розробили наближений до штучного інтелекту алгоритм, який, працюючи на основі складної нейромережі, визначає вік людини за аналізом крові.
Ініціаторами нових експериментів стали співробітники з Університету Джона Хопкінса. За словами медиків, механізм нововведення схожий на штучний інтелект. Цікава програма діє на основі окремої нейромережі. Фахівці вважають, що розробка допоможе лікарям у проведенні подальших досліджень.
Читайте також: У Китаї робот разом з школярами здасть вступний екзамен
Алгоритм Aging.AI відрізняється вкрай високою точністю у визначенні віку за аналізом крові, що становить 84%. Це, як зазначають його розробники, стало можливим завдяки застосуванню технологічно сучасної системи, що складається з декількох глибинних нейронних мереж. Алгоритм вміє знаходити і аналізувати маркери старіння в крові у пацієнта і за ними обчислювати вік.
Вченими було вивчено понад 1 млн. зразків крові, за якими був створений алгоритм визначення віку. Саме цьому алгоритму й навчили програму. Але штучний інтелект не стоїть на місці і шукає нові взаємозв’язки.
Фото: lifedon.com.ua