Метеорологи визнали існування «апокаліптичних» хмар

26.03.2017

Наукові співробітники Всесвітньої метеорологічної організації близько 30 років досліджували небо на Землі і виявили цілих 12 абсолютно нових видів хмар.

дивні хмари

Нові види хмар фахівці визначили завдяки фотографіям високої роздільної здатності, зроблених спеціальними фотоапаратами.

Зважаючи на те, що хмари формуються в залежності від клімату певного регіону, вченим не завжди вдається бути свідком унікальних природних явищ. Також значущим чинником в оновлених даних є рідкість появи унікальних хмарних формувань.

Читай також: У ШВЕЦІЇ НАД ГІРСЬКОЛИЖНИМ КУРОРТОМ З’ЯВИЛАСЯ ХМАРА У ФОРМІ НЛО

Так, наприклад, хвилясті хмари вчені вперше сфотографували в 2006 році в штаті Айова в США. Вони схожі на хвилі. Також до реєстру увійшли хмари, що нагадують довгу трубу, немов вона перекочується паралельно горизонту.

В оновлений атлас також внесли інші атмосферні явища: снігові смерчі, різні види веселки, град, конденсаторні сліди, які з’являються, коли пролітає літак.

Оновити список усіх типів вдалося завдяки тому, що люди в різних точках світу роблять постійно знімки неба і завжди раді опублікувати фотографію цікавого виду хмари. Перший список був опублікований ще в 1896 році. Тоді там були присутні 28 зафіксованих кольорових різновидів хмар та інших об’єктів.

Фото: uapress.info

newscomua