Поведінка у юнацькому віці

Юнацький вік важко описати. Більшість погодиться, що саме це один з тих періодів життя, коли людина може обрати правильний шлях або, на жаль, схибити. Як не допустити найпоширеніших «юнацький помилок»?

юнацький вікФото: standrewsbebington.org.ukЮнацький вік — складний і цікавий період

Поведінка у юнацькому віці описана у багатьох підручниках. Ми вирішили зібрати найцікавіші факти. Вашій увазі пропонуємо поради не лише психологів, а й тих людей, які саме у юнацтві обрали правильний шлях і досягли висот у бізнесі.

Дитинство закінчується у ту мить, коли ви самостійно заробили гроші.

&nbsp Система освіти «не встигає» за часом.

&nbsp Для боротьби з цим фактором ви повинні займатись таким явищем як самоосвіта.

Читайте «нудні» книги, які не вивчали в школі.

&nbsp Якщо ви не виробили цієї звички у дитинстві, привчіть себе до читання. Саме цей спосіб допоможе вам наповнити інтелект.

Світ прагне зробити з людей «теледебілів».

&nbsp Саме так! Грубо? Ви лише на хвильку вдумайтесь, що сьогодні пропагує телебачення? Економісти у цьому тільки у виграші, адже телевізор отуплює людину, а першим простіше продати неграмотній та неосвіченій людині.

Читай продовження:Поведінка у юнацькому віці (продовження)

Оточуючі — джерело інформації.

&nbsp Навчіться чути інформацію від оточуючих. Звичайно, що у цьому відсіюйте непотріб, а необхідне для загального розвитку зберігайте.

Поважайте мудрість людей з досвідом.

&nbsp Слухайте їх, навіть, якщо ви переконані, що ці погляди неактуальні. Система світогляду старших від вас побудована на людських цінностях, логічному взаємозв’язку, допущених помилках. Чи не цінне джерело інформації?

Скромність — ворог прогресу.

&nbsp Не дозволяйте емоціям заборонити вам більше дізнаватись про людей. Якщо ж так відбуватиметься, то люди не дізнаються про вас.

&nbsp Продовження у наступній статті.

newscomua