29.04.2015
Для перевірки тексту на унікальність існують спеціальні сервіси. Основні найпопулярніші сервіси для перевірки текстів на унікальність.
Хто має справу з пошуковими системами, то вислів “унікальність тексту” йому знайомий. Що ж таке Унікальність тексту? Для пересічного користувача унікальність тексту – це першоджерело, текст, який не подібний на інший. Частина правди у цьому є. Та треба дещо глибше пояснити сполуку слів “унікальність тексту”
Кожен скаже, якщо текст написаний особисто тією чи іншою особою, то він унікальний. З погляду людини – так, а ось комп’ютер з вами може не погодитися. Тому деколи бувають думки: “Як? Це ж моє творіння!” Найпростіше це пояснити на прикладах назв статей, заголовків. Ви вигадали чи створили назву до статті, публікації, вводите її у пошукову систему, а така назва вже існує.
Трапляється й інша казусна ситуація. Дивитесь на статтю і бачите, що повністю плагіат, а програма стверджує, що така стаття є унікальною. Це відбувається тому, що сервісу потрібне певне розташування символів, слів, які не мають повторюватись у подібній послідовності, як на інших сайтах.
Як тоді бути тим, хто справді прагне бачити унікальний текст? Для перевірки тексту на унікальність існують спеціальні сервіси. Їх у своїй роботі використовують автори, редактори сайтів.
Для тих, кому потрібно перевірити унікальність текстів, нижче пропонуємо сервіси, що стануть у пригоді.
Основні найпопулярніші сервіси для перевірки текстів на унікальність:
antiplagiat.ru – онлайн-сервіс для перевірки текстів на унікальність. При створенні служив для перевірки рефератів, дипломних тощо. З цим завданням порається на ура. Та ось унікальність текстів дещо хибна.Цей сайт зручно використовувати, текст не повинен вміщувати більше, ніж 5000 символів.
copyscape.com – найпопулярніший сайт для перевірки не лише україномовних, російськомовних, але й англомовних текстів. Слід пам’ятати: текст, який необхідно перевірити повинен вже бути в мережі. Мінусом є те, що система наче безкоштовна, та кількість разів перевірки з одного ПК обмежена. Деякі користувачі скаржаться на те, що система платна.
content-watch.ru – зручний онлайн-сервіс, що надає можливість оперативно без реєстрацій перевірити текст на унікальність. При постійних потребах перевірки все-таки висувають вимогу – зареєструватись. При такій умові потрібний сайт може перевірятись регулярно.
text.ru – онлайн-ресурс для перевірки текстів на унікальність безкоштовно. Єдине, що варто зауважити – текст може бути в черзі. Пропонують вже “купити” готовий унікальний текст.
plagiarisma.ru – адреса не зовсім зручного сайту для безкоштовної перевірки тексту на унікальність. Для ефективної роботи сервісу вимогою є реєстрація. пропонують скачати програму, якщо користувач не задоволений перевіркою онлайн.
findcopy.ru – адреса безкоштовної перевірки тексту на унікальність. крім цього, жодних обмежень і реєстрацій НЕ потрібно. Зручно і швидко. Обіцяють перевірку за 20-40 секунд.
istio.com – адреса сервісу для професійних копірайтерів для перевірки текстів на унікальність. Аналіз тексту проводиться не тільки на унікальність, а й на повноту, наявність ключових слів, “водичку” тощо. Безкоштовний онлайн-сервіс.
pr-cy.ru/unique – перевірку тексту за цією адресою можна здійснити лише після реєстрації. Безкоштовна можлива, та така перевірка не буде повномасштабною.
etxt.ru – сервіс, що дає змогу перевірити текст після реєстрації. Якщо на цьому сервісі регулярно перевіряти тексти, то такі аналізи будуть платними.
copy-scape.ru – цей сервіс служить також для перевірки текстів на унікальність. У відгуках кажуть, що це “невдала спроба підзаробити на ресурсі “copyscape.com”” Самі адміни наголошуть, що сайт дещо платний. Та й при самій роботі сервісу з’являються “дивні помилки”. не рекомендують поки використовувати цей сайт.
miratools.ru – адреса безкоштовного ресурсу для перевірки текстів на унікальність. Є певні обмеження: 10 статей за добу, кожна з яких НЕ повинна перевищувати 3000 символів.
Програми для перевірки унікальності тексту:
Advego Plagiatus – одна з найдавніших програм для перевірки тексту на унікальність. Значними плюсами є легкіть у скачуванні, швидка перевірка. Великим плюсом є те, що не обмеженою є кількість символів для перевірки. Користувачі скаржаться на те, що програма частенько знаходить рерайт у 100% унікальних текстів.
Etxt Антиплагиат – непогана заміна і конкурент попередньої програми. За зовнішнім виглядом краща, швидша. Теж не має обмежень щодо кількості символів. користувачі теж кажуть, що надто “підозрілою” є ця програма.
Double Content Finder – програма, що корстується високиою популярністю. Безкоштовна. Текст можна перевіряти з Інтернету, ввівши навіть адресу, звичайно, ніхто не скасовував і txt-файлів. Повільність (перевірка досягає 2 хвилин) визначають недоліком програми.
Фото: Advego Plagiatus (скріншот)