Вчені США виявили, що сонячне світло знищує коронавірус
24.04.2020
Вільям Браян, радник з науки і технологій секретаря Департаменту внутрішньої безпеки, заявив, що урядові вчені виявили, що ультрафіолетові промені роблять сильний вплив на патоген.
Згідно з дослідженням, з великою ймовірністю, поширення вірусу до літа може сповільнитися, так як сонячне світло, висока температура і вологість знижують життєздатність вірусу. Дослідження також показало, що при температурі 21-24 градуси вірус живе 18 годин, проте коли вологість підвищується, показник падає до шести годин, а коли вірус потрапляє на сонячні промені, він помре за лічені хвилини. Про це заявив в Білому домі виконуючий обов’язки заступника міністра внутрішньої безпеки США з науки і технологій Вільям Браян. Про це пише видання The Hill.
Але сам документ ще не був випущений для огляду, тому незалежним експертам складно прокоментувати, наскільки надійною була його методологія.
Читай також: ВЧЕНІ ПОПЕРЕДИЛИ ПРО ЖИВУЧІСТЬ КОРОНАВІРУСУ НА СЛИЗОВІЙ ОБОЛОНЦІ ОЧЕЙ
Органи охорони здоров’я США вважають, що навіть якщо кількість випадків COVID-19 зменшиться влітку, темпи зараження, ймовірно, знову зростуть восени і взимку, як це відбувається в інших сезонних вірусів, наприклад у грипу.
DHS Under Secretary for Science William Bryan on how the #Coronavirus dies fast when exposed to higher temperatures and solar light indicating that we will get some respite from the virus this summer. pic.twitter.com/P5qC4Ku6RT
— Ivanka Trump (@IvankaTrump) April 23, 2020