Ai Ai Le

Влада Китаю закрила перший в країні бордель з секс-ляльками

27.03.2021

Поліція в китайському місті Шеньчжені закрила перший в країні готель, де «працювали» секс-ляльки.

Ai Ai Le
Фото: © PHOENIX TELEVISION

34-річний бізнесмен Лі Бо, який створив перший в Китаї бордель з секс-ляльками, просить владу дати чіткі інструкції щодо умов роботи цого закладу.

Влада міста Шеньчжень так і не пояснила, чому закрила 2 його заклади, повідомляє Газета.юа з посиланням на видання Newsweek.

Лі Бо відкрив перший в Китаї бордель з секс-ляльками Ai Ai Le у вересні 2018-го, коли виявив, що існує потреба задоволення сексуальних бажань фабричних робітників цього району, переважно чоловіків. За даними місцевих ЗМІ, в цьому районі на 120 тис. фабричних робітників-чоловіків припадає в 5 разів менше колег-жінок. За словами Лі, його бордель з силіконовими ляльками обслуговував близько 70 клієнтів на день.

Лі багато разів звертався до місцевої влади та юридичних експертів, перш ніж офіційно відкрити бізнес майже 3 роки тому. Хоча проституція в Китаї незаконна і карається ув’язненням до 10 років, Лі запевняли, що його бордель з ляльками не є незаконним, а, отже, може працювати в сірій зоні закону, незважаючи на характер закладу, кидає виклик китайським моральним нормам, пов’язаним з сексом.

Ціни в борделі Лі були $15 — $35 за 60-хвилинний сеанс. Заклад обслужив тисячі клієнтів у 2 публічних будинках. Бізнес-модель була настільки успішною, що залучила в Шеньчжені більше десятка конкурентів, говорить Лі, але борделі Ai Ai Le залишалися найпопулярнішими.

Читай також: В США З’ЯВИТЬСЯ ПЕРШИЙ КУРОРТ З СЕКС-РОБОТАМИ

Силіконові ляльки Лі були різних форм і розмірів. Їх навіть нагрівали приблизно до 40°С для зручності клієнтів, яким пропонували на вибір кілька кімнат в тьмяно освітлених номерах, починаючи від люксів, оформлених у вигляді офісу, готельного номера, тюремної камери, лікарняної палати і класної кімнати. Пропозиція за $15-секс-лялька тільки для нижньої частини тіла.

Борделі Ai Ai Le закрили 11 березня. Бізнесмен очікує офіційного пояснення. Враховуючи правовий статус бізнесу, ЗМІ в Китаї припустили, що за рішенням стоять міркування гігієни. Однак Лі каже, що в його борделях підтримували високі стандарти гігієни та санітарії. Він додав, що конфіденційність клієнтів також була в пріоритеті.

Уляна Коропецька