Вчені стверджують, що з віком похмілля сильнішає

07.09.2016

Група міжнародних вчених у ході дослідження з’ясувала, що з віком долати алкогольне похмілля людині стає важче.

похмілля

Після проведеного ряду наукових експериментів фахівці прийшли до висновку, що з віком людині складніше переносити похмілля. Якщо молоді люди після хорошої п’янки на ранок захочуть пити, то зрілі особистості будуть погано себе почувати кілька днів.

Читай також: Британці рік свого життя проводять у похміллі

До 40 років починають проявлятися різні захворювання, пов’язані з надмірним вживанням алкоголю. Експерти відзначають, що найважке похмілля притаманне людям у віці від 30 років.

Виявилося, що існує кілька причин. По-перше, в печінці виробляється менше ферментів, і алкоголь переробляється довше (близько двох годин). При цьому, чим довше алкоголь знаходиться в організмі, тим гірший стан людини.

По-друге, змінюється склад тіла, накопичуються жири, роблячи організм більш чутливим до спиртних напоїв. Чим більше у людини жиру, тим гірший її стан вранці. З віком організм швидше втрачає рідину, що робить концентрацію спирту вищою.

По-третє, слабшає імунна система. Прийняті ліки, можуть вступити у взаємодію з алкоголем і прискорити зниження когнітивних здібностей.

По-четверте, важливу роль відіграє спосіб життя. Якщо після веселої вечірки людина може дозволити собі хворіти в ліжку, то похмілля пройде легше. А ось якщо необхідно йти на роботу або заспокоювати репетуючих дітей, то ранок може стати кошмаром.

Фото: ogo.ua

newscomua