Чим активніше працює мозок, тим здоровіше серце — вчені
15.01.2017
Вчені з Колумбії вивчили одну дуже цікаву закономірність — чим активніше працює мозок, тим здоровіше серце літньої людини.
Зазвичай літні люди скаржаться не тільки на погане самопочуття, але і на погану пам’ять. Як правило, їх мозок починає працювати в уповільненому режимі, тому не все, що вони чують, сприймають і розуміють.
Вчені Колумбії вважають, що чим більше людей займається розумовою працею, тим здоровіше їх серце. Для підтвердження своїх слів фахівці провели експеримент, який довів їхню теорію. Респонденти були різного віку, але усіх їх змушували бігати по стадіону і записували дані. Також всі пройшли МРТ, коли просили запам’ятати нову інформацію.
Читай також: Вчені довели позитивний вплив мозкових тренувань на пам’ять
За результатами проведеного експерименту серед людей різного віку, стало відомо, що ті учасники випробування, які мали високий рівень активності мозкової кори, піддавшись фізичним навантаженням у вигляді бігових вправ навколо стадіону, продемонстрували кращий показник фізичних здібностей.
Це означає, що активність мозку впливає на здоров’я всього організму. Високі показники працездатності головного органу тіла мають прямий вплив на роботу серця, допомагаючи йому залишатися в необхідному тонусі, так як з роками бадьорий стан серця починає згасати.
Фото: epochtimes.com.ua