Підвищення зарплати
Кількість ваших обов’язків на роботі збільшується з кожним днем. Та підвищення зарплати не видно на горизонті. Час поговорити з шефом про підвищення зарплати
Є декілька методів, що допомагають працівникам досягти поставленої цілі — росту зарплати. Ділимось з вами.
Найкраще підходити до начальства після проведення успішного проекту. Тоді ви забезпечите собі гарантію на гарний настрій боса. Результат — піде вам назустріч.
Якщо ж такі проекти не наближаються, то є деякі золоті правила. Необхідно розпочати з об’єктивної оцінки рівня свого професіоналізму. Погодьтесь, що за присутність на робочому місці ніхто не захоче піти на підвищення зарплати. Поцікавтесь в Інтернеті, скільки отримують люди, які працюють за вашою спеціальністю.
Ретельно підготуйтесь до розмови з начальством. Продумайте вдома всі необхідні аргументи, щоби під час розмови не блукати в голові.
Під час розмови з шефом налаштуйтесь на позитив. Якщо ви одразу не отримаєте очікуваної відповіді, то не дозволяйте собі ображену міміку. Подякуйте за присвячений для вас час.
Не потрібно очікувати на збільшення зарплатні вдвічі. За статистикою, в середньому її піднімають від 10–20%.
Будьте готові, що зросте не зарплата, а бонуси, премії. Багато компаній практикують оплачувати результати наполегливої праці.
Не допускайтесь помилок, порівнюючи свою зарплату із зарплатою колег, навіть, якщо ви усвідомлюєте, що вони працюють на нижчому рівні, ніж ви.
Не дозволяйте собі фрази на кшталт: «В іншому місці мені пропонують вищу зарплатню». Якщо цього разу вас омине покарання за такі слова, то з часом вам це пригадають.
І найголовніше — ЗНАЙТЕ СОБІ ЦІНУ. Не відкладайте у довгий ящик розмову з шефом. Якщо ви впевнені, що заслуговуєте на підвищення, то заховайте свій страх. У таких випадках шеф піде на підвищення зарплати вам, аніж найме іншу людину.