Проблема поколінь — вічна
Кожне вважає, що його покоління було кращим за сучасне.
Саме через це дуже часто доводиться чути, що сьогоднішнє молоде покоління — пропаще. Та чи так це?
Ми забуваємо про елементарні речі: споконвіку діти були мудріші від своїх батьків, бо вони мають більший обсяг інформації у своєму генофонді.
У нинішній час ми вже звикаємо до думки, що діти народжуються з геном новітніх технологій, оскільки швидше за старших вловлюють всі процеси роботи з сучасною технікою. Окрім розвитку техніки, є інші відмінності — надмірна батьківська любов, яка дуже часто йде у мінус для розвитку дитини у сучасному світі, чи навпаки, — повна відсутність батьківської опіки, починаючи від викидання у смітник немовлят.
Конфлікти між поколіннями були, є і будуть. Це нормальне явище. Та тільки нам треба все-таки відучитись від думки, що сучасна молодь дуже погана. Для прикладу: вас не обурює ситуація, коли на парах чи у церкві саме у 80 % людей старшого покоління мобільний телефон не на вібросигналі, а у повний голос дає про себе знати? Так, саме більшість старших людей не звертають уваги на заборони, у той час, як молоді люди (звичайно, не всі) перед заняттями, перед входом у храм вимикають свої мобільні або ставлять їх на беззвучний режим.
Пам’ятайте, що молодь має, з кого брати приклад. Марк Цукерберг догрався на комп’ютері, що у свої 20 чи 21 рік заснував одну з найбагатших компаній світу — Facebook.