Вчитель — зло, учні — ангелята?
Насправді все не так просто.
Не можна заперечувати того, що кожне покоління краще від попереднього, адже генетично несе більше інформації. Та й не потрібно заплющувати очі на те, що школярі 21 століття, м’яко кажучи, аморальні. Учнів загальноосвітніх шкіл не мають страху ні перед чим: зауваження в щоденнику — норма, погана оцінка — нічого, причина неуспішності — поганий вчитель, не переведуть в інший клас — куди дінуться тощо. Як розумієте, вчитель не може нічого вдіяти, бо завтра стане, облитою брудом, зіркою всеукраїнських новин.
Напевно, в школах більшу увагу потрібно звертати на виховання. Прикро, що багато батьків не бачать очевидного. Для них лише їхнє чадо — святе, а вчитель — поганий. Та будьте чесними, невже дитина, якій не приділена належна увага вдома, може мати зразкову поведінку в школі? Школа ефективно може вплинути на розвиток та формування дитини, якщо батьки також будуть активними учасниками шкільного життя.
Звичайно, що паралельно з цим існує й інша проблема. Не просто вирішити проблему поколінь, а відсоток молодих вчителів у школах, яким простіше зрозуміти теперішніх дітей, дуже низький!!! А іноді ті, що потрапляють до школи, то явно не переймаються проблемами, які пов’язані з дітьми, а відбувають свої години.
Як бачимо, проблеми, що пов’язані зі школою багатоаспектні. Від однієї людини мало що залежить… Та так думати НЕ МОЖНА! Достойний Вчитель може залишити часточку свого світогляду в серці кожної дитини і це може вплинути на долю учня.