20.02.2016
Канадські експерти назвали міста, які стануть найбільш густонаселеними до 2050 року.
Аналітики вирішили провести невеличкий експеримент, який би розповів про приблизний розклад густоти населення з найрізноманітніших міст-мільйонників у всьому світі. За основу бралися гіпотетичні розрахунки для населення, яке буде проживати в світі через тридцять років.
Станом на сьогодні найбільшим мегаполісом, в якому проживає величезна кількість людей, є Токіо. Але в 2050 році ситуація дещо зміниться, впевнені фахівці.
Пальму першості буде нести індійське місто Мумбаї, де буде жити близько 42 мільйонів чоловік. На другому місці в списку вчених розташувався ще одне місто Індії місто — Делі з показником в 36,2 мільйона жителів.
Трійку лідерів замикає бангладешське місто Дакка, в якому за підрахунками вчених буде проживати приблизно 35 мільйонів громадян.
Читайте також: Вчені виявили, що жителям міст не вистачає бактерій і мікробів
В першу десятку також увійшли: пакистанське місто Карачі (31,7 млн), індійське — Колката (33 млн), нігерійський порт Лагос (32,6 млн), японське місто Токіо (32,6 млн), Мехіко (24,3 млн), Кіншаса з Республіки Конго (35 млн), Нью-Йорк (24,8 млн).
У 2075 року першість дістанеться Кіншаса. У 2100 року лідером стане Лагос, де кількість жителів досягне 88 мільйонів чоловік.
Фото: commons.wikimedia.org