Солодкі сни
Сон — це стан відпочинку людини. Мабуть, кожен дорослий під час робочого дня мріє про годинку сну, та…
Нерідко спрацьовує закон підлості: тіло готове відпочивати, людина емоційно налаштовується, а голова не відпускає думок. Чому так відбувається? Найперше варто сказати, зазвичай проблему з безсонням мають люди, які працюють розумово. Організм уподібнюється до процесу перезавантаження комп’ютера. Коли ми закриваємо ноутбук, то він наче вимкнений, але папки і файли продовжують працювати. Людина у сонний час «промотує» у голові пережите за день, те, що вона забула, чого не зробила.
Читай:Міцний сон забезпечать спорт і правильне харчування
А чи знаєте ви, що велика частина снів сниться тоді, коли ми прокидаємось? Це справді так. Якщо ж людина таки запевняє, що їй цілу ніч снились жахіття чи навпаки приємні сни, то насправді вона не виспалась. Її організм «відлежував» сонний та, насправді він не відпочив, не побував у стані глибокого сну. Щоби не траплялось таких речей, психологи дають декілька порад.
1. Вечірня прогулянка лише покращить ваш сон.
2. Якщо ви прокинулись серед ночі, то не полінуйтесь взяти папір і записати свої думки.
3. Не лягайте спати не проаналізувавши день і не спланувавши наступний. У цьому вам допоможе щоденник.
4. Намагайтесь записувати ідеї, які виникли у вашій голові впродовж дня в нотатник, а НЕ на листку. Такий листок можна легко загубити, а вас мучитимуть здогадки на зразок «а що ж я записала (записав)?».
Читай:Як з самого ранку зарядитись енергією?
Використовуйте поради психологів! Солодких снів.
Цікавий факт! Сон з 21 до 22 год замінює чотирьохгодинний нічний сон!!!