У здоровому тілі — здоровий дух (продовження)

Фізичне навантаженняФото: buket.ck.uaФізичне навантаження покращує розумову працездатність

Фізичні навантаження покращують постачання киснем головний мозок, чим підвищують не лише фізичну, а й розумову працездатність, тобто допомагають мислити. Ще Аристотель наголошував: «Думка приходить швидше, коли тіло розігріте прогулянкою». Недарма багато своїх занять проводив під час прогулянки з учнями. Через брак рухів м’язів слабшими стають не тільки м’язові тканини, а й мозок.

Прекрасно, що у наш час людина може заробляти собі на життя головою, та потрібно пам’ятати: інтенсивна розумова праця вимагає хорошої фізичної підготовки.

Завдячуючи сьогоденню, ми маємо змогу індивідуально підібрати для себе різного роду фізичні навантаження. Люди, які не мають змоги ходити в спортзал для занять з тренерами, можуть при наявності Інтернету займатись фізичними вправами вдома. Однак при такому розкладі вже мова йде про силу волі, яка допоможе організувати себе.

Читай попередній матеріал:У здоровому тілі — здоровий дух (початок)

Важливо пам’ятати: самому не можна підбирати для себе фізичні навантаження. Ви повинні проконсультуватись з лікарем, чи у вас нема певних захворювань, щоби надмірними фізичними вправами не завдати шкоди своєму організму.

Ранкова зарядка, виконання декількох разів на тиждень системи фізичних вправ, вихід з громадського транспорту на одну зупинку швидше, спуск та підйом не ліфтом, а сходами — допоможуть побудувати систему здорового способу життя. Та це лише маленькі кроки для вироблення культури ставлення до самого себе.

newscomua