Як стати оптимістом
У теперішній час щоденні буденні дрібниці можуть людину довести до божевілля. Та є когорта людей, що не піддаються цим впливам — оптимісти. Напевно, заперечити, адже не всі можуть зі своїми життєвими труднощами бути оптимістами… Якщо знати деякі секрети, то можна стати оптимістом
То ж як стати оптимістом? Ми підібрали цікаві поради психологів. Вчімося разом.
Озирніться навколо
Лише через порівняння ми можемо зрозуміти, що є тисячі людей, яким ще важче, ніж нам. Якщо ми навчимось любити і дякувати Богу за все, що маємо, тоді ми легко налаштуємось на оптимізм. Якщо ж вам це вдається важко, то візьміть за правило щотижня відвідувати дитячі будинки, чи заклади для престарілих. Це найкращий спосіб терапії.
Читай продовженняЯк стати оптимістом (продовження)
Прагматичний реалізм допоможе виробити у собі оптимізм
Старайтесь бути у тому оточенні, у якому життєві цінності співпадають з вашими. Намагайтесь не спілкуватись з потенційними песимістами. Вони вас можуть заразити негативом. Також уникайте людей, які звикли насміхатись з усіх навколо. Щирі друзі — ті, що вислухають вас і всіма силами допоможуть розібратись у непростих ситуаціях. Також пам’ятайте й про те, що щирі друзі вміють не лише співчувати, а й радіти вашим успіхам.
Навчіться до кожної репліки додавати позитиву
Систематичні скарги на житті аж ніяк не допоможуть вам стати оптимістом. Виробіть у собі правило — кожну фразу забарвте нотою оптимізму. Наприклад, «я сьогодні страшенно втомився на роботі» замініть «після продуктивного робочого дня я нарешті можу відпочити».
Про інші поради читайте у наступній статті.