Як стати оптимістом (продовження)

У попередній статті ми запропонували декілька порад, які допоможуть перетворитись на оптимістів. У цій додаємо ще деякі поради, які підкреслять, який ефект може дати оптимізм у житті кожної людини

ОптимістФото: poryadokvdome.comОптимізм дає позитивний ефект у житті людини

Телевізор замініть на мотиваційну літературу, музику
Вам не під силу змінити ситуації в світі, та ви можете створити умови, що допоможуть вам почуватись комфортно. Уникайте ранкових новин, які несуть негативну інформацію, з якою ви йдете у робочий день. Виробіть у собі звичку змовчати перед колегами, якщо ви почули негативного змісту інформацію. Коли йдете на роботу, слухайте цікаві радіопрограми чи улюблену музику.

Помилка — НЕ страшне чудовисько!
Здається, що помилки аж ніяк не допоможуть стати оптимістами. Та чи так це? На шляху до успіху ви можете зіткнутись з великою кількістю помилок, тому не бійтесь провалів. Справжній успіх — остання цеглина у споруді невдалих спроб. Успішна людина відрізняється від інших тим, що вона піднялась на один раз більше. Бачимо, що найкращі ліки — оптимізм, який забезпечить нам силу волі на шляху до успіху.

Читай попередній матеріал:Як стати оптимістом

Ознайомтесь із життєвим принципом омара
Коли омар росте, то тіло набуває більших форм, ніж панцир. Саме цей факт виробляє в омара вразливість до зовнішніх умов, тому й морська істота згортається в клубок, щоби себе захистити. Як це пов’язано з людиною? Зміни — звичне явище у житті кожної людини. Кожного разу ми стикаємось з непередбачуваними обставинами, але нам не потрібно діяти за принципом поведінки омара — укриватись панциром. Якщо ми заховаємось в оболонку, то зробимо себе ще більш вразливими до зовнішніх умов. Нам треба з мужністю долати зміни і вирішувати неочікувані проблеми. Саме такий підхід допоможе нам стати сильнішими перед життєвими ситуаціями, виробить сильніший характер. Щоби діяти таким чином нам допоможе оптимізм, який нерозривно пов’язаний зі стійким характером.

newscomua