Добре там, де нас нема (Нелегальний виїзд) | New-s.com.ua
New-s.com.ua

Добре там, де нас нема (Нелегальний виїзд)

Фото: ica.gov.sgБудьте особливо обережні нелегально виїжджаючи за кордон

Чимало українців задумувались над тим, що краще життя їх чекає за межами рідної країни. Соціологічні дослідження також це доводять.

Напевно, ніхто не заперечить, що безлад, який твориться у нашій країні на кожному кроці, набрид усім. Краще втекти, щоби досягнути в житті більшого.

З одного боку, закордон манить до себе високим рівнем життя… Але чи все так шоколадно там?

Є безліч варіантів виїхати. Ми хочемо поговорити про можливості виїзду після закінчення вишу, тобто НЕ про студентські програми.

Читай також:Легальний виїзд

Виїзд закордон доцільно поділити на дві великі групи: легальний та нелегальний. Ми так звикли до нелегального способу життя в Україні, що нам не страшна чужа країна і нелегальні заробітки там. Особливо, якщо мова йде про варіант їхати до знайомих. Будьте обережні! Навіть при таких, на перший погляд, ідеальних умовах є пастки.

1. Можливість обману зі сторони посередника.

2. Є випадки, коли рідні та близькі люди можуть вас «продати».

Читай:Досягай успіху в Україні!

Порада: дізнайтесь найбільше інформації про посередника; вивчіть мову, щоби не потрапити до пастки «добросердників»; майте затверджені копії документів, оригінали зберігайте в себе при будь-яких обставинах; будь-яким способом знайдіть можливість повідомити рідних (вдома), де ви знаходитесь.

Про шляхи легального виїзду читайте у наступній статті.