Лінь створює чи руйнує? | New-s.com.ua
New-s.com.ua

Лінь створює чи руйнує?

Фото: hackcollege.comЛінь «створила» більшість винаходів людства

Лінь — природний механізм, який економить енергію. Ознаки: людина відкладає свої справи, нічого не робить, у неї зникає цікавість до виконання найпростішої роботи. Лінь має лише один позитивний бік. Науково підтверджено, що більшість винаходів людства створено через лінь (пилососи, пральні машинки, Інтернет)./p>

Лінь призводить не лише до апатії, а й до гіршого психологічного стану — депресії. Психологи дають безліч порад, як позбутись цього відчуття. Ми зібрали найцікавіші.

1. Облаштуйте своє робоче місце. Воно має бути оптимально зручним (згодом можна його удосконалити). Позбудьтесь речей, що вас відволікають від роботи: телевізор, Інтернет (звичайно, окрім робочих питань), шум за вікном. Якщо вам приємно працювати з музикою, не поскупіться, купіть собі навушники.

2. Навчіться працювати з іншими людьми, але не при начальстві. Вам при колегах буде соромно лінуватись.

3. Якщо у вас немає бажання вчитись, то підіть у бібліотеку. Ви побачите, як інші працюють, то скажете собі: «Чим я гірший (гірша)?» Ще один спосіб — сформуйте групу з однокласниками.

4. Якщо немає бажання прибирати, запросіть гостей. Вам стане незручно, що хтось побачить ваш безпорядок. Це й стане мотивом поприбирати. Те саме стосується й готування. Зазвичай ми звикли гостей дивувати різною смакотою.

5. Навчіться перетворювати роботу на змагання з друзями, колегами, батьками, навіть з собою.

6. Робіть собі подарунки за перемоги над лінню і карайте за поразки над нею!!!

Найголовніше — займайтесь своїм хобі, всіма силами старайтесь, щоби ваша робота стала хобі. Тоді до вас ніколи «не завітає» лінь!