Чим загрожує спільне проживання молодої сім'ї разом з батьками ? | New-s.com.ua
New-s.com.ua

Чим загрожує спільне проживання молодої сім’ї разом з батьками ?

Трапляється так, що через недостатність фінансів молоді сім’ї вимушені повертатись до помешкання батьків. Потрібно докласти зусиль, щоб спільне життя не перетворилось на жахіття

Фото: chitay.netНаші батьки цього не бажаючи шкодять молодятам

Кожна сім’я має свої особливості, як себе краще поводити, живучи з батьками, подружжя має вирішити самостійно. Деякі поради пропонує сімейний психолог.

Якщо ви обираєте тип дистанційної поведінки (окремий холодильник, замок у кімнаті), то ви ризикуєте жити з батьками у конфліктах. Ще один важливий факт — ви у гостях, тому не поводьтесь зверхньо, демонструючи своє невдоволення тими чи іншими речами. Щоби у вас не виникало конфліктів, то намагайтесь діяти в інтересах сім’ї. Наприклад, прибирайте у квартирі, повніть телефон батькам, закупіть продукти на тиждень.

Якщо ви вирішили жити з батьками за принципом «в гостях», тоді поводитись треба дещо по-іншому. У цій ситуації насамперед батьки входять у ситуацію, намагаючись догодити дітям, піклуючись про них, як про бажаних гостей. Така поведінка батьків може «розлінувати» дітей, вони не захочуть допомагати у домашніх клопотах. А батьки й не попросять про допомогу. Подружжю необхідно самому запропонувати допомогу при всякій необхідній ситуації.

Читай також:Таємниці сімейного щастя

Пам’ятайте й про те, що переїхавши до батьків, хтось з вас залишиться у нерівному становищі. Адже один повертається додому, а другому доведеться жити з тещею або свекрухою. У такому випадку ви повинні врахувати цей факт і допомогти своїй половинці знайти спільну мову з вашими батьками. Зазвичай мудрі батьки ніколи не будуть принижувати зятя чи невістку, а на всі недоліки вказують своїм дітям.